“Pozemok snov v malebnej obci Malá Čausa: 1881m2 s úchvatným výhľadom a priamo v náruči prírody, len kúsok od Prievidze!”

 • 94 990€
Malá Čausa, okres Prievidza, Trenčiansky kraj, Západné Slovensko, Slovensko
Odporúčané Na predaj Horúca ponuka
Malá Čausa, okres Prievidza, Trenčiansky kraj, Západné Slovensko, Slovensko
 • 94 990€

Video

Prehľad

 • Pozemok
 • Typ nehnuteľnosti
 • 1881
 • / m2

Popis

… Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako by to bolo žiť v pokoji a harmónii s prírodou, kde každý deň môžete obdivovať krásne scenérie a vychutnávať si čerstvý vzduch? Predstavujeme vám exkluzívny pozemok v malebnej obci Malá Čausa, kde nájdete pokoj, ticho a krásny výhľad na okolitú prírodu. Tento pozemok má v sebe veľký potenciál nie len pre váš domov ale aj pre vaše záľuby či už radi záhradkárčite alebo sa chcete venovať chovu domácich zvierat, alebo len užívať.

 

Pozemok má rozlohu **1881 m2**, šírku 18 metrov a dĺžku 104 metrov,   ponúka dostatok priestoru pre vaše plány, pre vašu rodinu aj záhradu. S jeho  juhozápadným vstupom zaručuje optimálne slnečné podmienky po celý deň. Naviac je terén prevažne  rovinatý, takže sa nemusíte báť veľkých komplikácii pri stavbe. Umiestnenie pozemku v okrajovej časti obce zabezpečí pokojné a kľudné bývanie.

Pozemok je z prednej časti oplotený, zatrávnený a v zadnej časti pozemku sú vysadené stromy, ktoré je možné dať súčasným majiteľom vypíliť a možno to bude dobrý základ pre vašu záhradu. Po ľavej hranici pozemku vedie odvodňovací kanál, ktorý zabezpečuje odvod povrchových vôd z okolitých  pozemkov a ústi do miestneho potoka .

Cez  prednú  časť pozemku vedie nadzemné elektrické vedenie a pri stavbe domu treba dodržať ochranné pásmo pozemku, takže prednú časť pozemku  môžete využiť ako predzáhradku  (aktuálne máme podanú žiadosť na SDD – stanovisko ku zriadeniu stavby v ochrannom pásme elektrického vedenia ). Obec nemá UPI, jedná sa o malú obec, podľa informácii  od starostu obce a stavebného úradu v Handlovej môžete na pozemku postaviť viacpodlažný rodinný dom s dostatočne veľkou zastavanou plochou, ktorá bude spĺňať charakter okolitej zástavby a výškovo nepresiahne ostatné budovy na ulici, a tých je momentálne 3.

Navrhnite  si dom podľa svojich predstáv a vytvorte si tu útočisko pre váš rodinný život alebo úspešný investičný projekt. Pokiaľ budete chcieť začať stavať, ale ešte neviete ako a čo, viem vám odporučiť dobrého projektanta priamo z tejto obce, ktorý vám navrhne aj správne umiestnenie domu na pozemku tak, aby ste mohli naplno využiť jeho potenciál.

Tento pozemok sa nachádza v malebnej obci Malá Čausa, len 11 km od Prievidze. Okrem nádherného prostredia má obec aj materskú školu, potraviny, krčmu, futbalové ihrisko, kopec prírody a čerstvého vzduchu. Prístupová cesta k pozemku je zatiaľ nespevnená, no ide o obecnú cestu s možnosťou spevnenia v budúcnosti, kedy bude 90 precentnosť zastavania na tejto ulici. Inžinierske siete ako voda a elektrika budú privedené až na hranicu pozemku, takže všetko bude pripravené pre vaše stavebné plány.

 

Súhrn základných údajov o pozemku

– Výmera pozemku: 1881 m2

– Šírka pozemku: 18 m

– Dĺžka pozemku: 104 m

– Sklon pozemku: prevažne rovinatý

– Orientácia pozemku: juhozápad

– Pozemok je zatrávnený, v zadnej časti stomy

– Pozemok je v okrajovej a tichej časti obce

– Prístupová cesta: obecná, zatiaľ nespevnená

 

Inžinierske siete:

– Voda a elektrika budú privedené na hranicu pozemku

 

Lokalita:

– Obec Malá Čausa je situovaná 11 km od Prievidze

– V obci https://www.malacausa.sk/ sa nachádza materská škola, potraviny, krčma, futbalové ihrisko, kopec prírody a čistý vzduch

Tento slnečný pozemok ponúka ideálne podmienky pre pokojné bývanie v srdci prírody. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a kontaktujte ma pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky.

 • Adresa Malá čausa
 • Mesto Malá Čausa
 • Štát/kraj Slovensko
 • PSČ 97101
 • Krajina Slovensko

Podrobnosti

Updated on 6 júna, 2023 at 1:26 pm
 • Cena: 94 990€
 • Rozloha pozemku: 1881 m2
 • Typ nehnuteľnosti: Pozemok
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

Compare listings

Compare
Ľudmila Galambošová
 • Ľudmila Galambošová