Skip to content

Naše služby

Predaj nehnuteľností

Úspešný predaj nehnuteľností, vážne není len tak !!!

…. na začiatku predaja nehnuteľností má každý z vás kopec nezodpovedaných otázok a každý z vás jeden cieľ, a to je úplne prirodzené,  predať za čo najvyššiu cenu. Nehnuteľnosti( ! viacerí z vás !) predávate len raz za život a hľadáte spôsob ako dosiahnuť predaj s tým najlepším výsledkom.

Úspešný predaj nehnuteľností vážne není len tak. Je to ako „ alchýmia“, keď namiešate ten správny koktail máte vyhraté. Pokiaľ chcete predať za čo najvyššiu cenu, bezproblémovo, bezpečne a poniektorí rýchlo, nesmiete nič podceniť a navyše ak dokážete v ľuďoch vzbudiť tie správne emócie a vyvolať ten pocit…. toto musím mať, ste v cieli.

  • Ak to zvládnete sami, držíme palce
  • Ak ste si není na 100 percent istý či to zvládnete sami čítajte viac….AKO PRACUJEME../tu by sa klient preklikol na podstránku /Naše služby pri predaji nehnuteľností/ náš realitný koktail
Play Video
Play Video

Prenájom nehnuteľností

Vlastníte nehnuteľnosť a rozhodli ste sa ju prenajať?

S našou službou PRENÁJOM nehnuteľností, pripravíme nehnuteľnosť tak, aby sme našli nájomníka v čo najkratšom čase. Ponuku zverejníme na realitných portáloch a sociálnych sieťach. Vykonáme osobné obhliadky a na základe preverenia potencionálneho nájomcu, vyberieme toho najlepšieho nájomníka. Zabezpečíme vypracovanie nájomnej zmluvy, našim firemným právnikom a byt spoločne, alebo za vás odovzdáme novému nájomcovi. Pred ukončením prenájmu vám v predstihu nájdeme nového nájomníka.

Celý proces, ktorý vám vieme zabezpečiť aj bez vašej prítomnosti, ušetrí váš časbez stresu a starostí zabezpečí toho správneho nájomníka

Kúpa nehnuteľností

  • Pre výhodnú a bezpečnú kúpu vašej nehnuteľností zabezpečíme pre vás službu – makléra kupujúceho, ktorý vás bude sprevádzať a zastupovať celým procesom pri kúpe nehnuteľností
  • Vyhľadáme pre vás nehnuteľnosť, ktorá bude vyhovovať vaším požiadavkám, skontrolujeme jej právny stav, dohodneme osobné obhliadky a zabezpečíme financovanie vašej nehnuteľností, pokiaľ kúpu budete riešiť hypotekárnym úverom.
  • Výhodou makléra kupujúceho je vyrokovanie výhodnej kúpnej ceny, čím získate finančnú úsporu
  • Celý proces kúpy nehnuteľností nastavíme tak aby ste ju nadobudli výhodne a bez stresu, najmä ak kupujete nehnuteľnosť prvý krát.

Poradenstvo / Konzultácie vo svete realít

  • Riešite zmenu bývania ?
  • Nadobudli ste nehnuteľnosť dedením ?
  • Rozhodujete sa či je výhodnejšie nehnuteľnosť prenajať alebo predať?
  • Riešite vysporiadanie spoluvlastníckych podielov ?

      Máte v oblasti realít kopec nezodpovedaných otázok a hľadáte tie správne odpovede a       riešenia ?.

Vieme vám poradiť a ako BONUS „ polhodinová konzultácia je u nás zdarma „     

Financovanie nehnuteľností

Dôležitou súčasťou pri kúpe nehnuteľnosti je pripraviť financovanie. Len malé percento kupujúcich disponuje hotovosťou, väčšina klientov využíva financovanie prostredníctvom úverov v bankách. Finančný trh je pomerne rozsiahly, čí už rôznorodosťou bank, ale aj produktov. Je niekoľko druhov hypotekárnych úverov a pre väčšinu klientov je náročne zorientovať sa v množstve možností. Najjednoduchšie je preto využiť služby hypotekárneho špecialistu. Tato služba je pre klienta bezplatná ,ušetri mu veľa času a hlavne mu dôkaze nájsť tu správnu možnosť pri výbere banky a finančného produktu. 

Zabezpečíme poistenie vašej nehnuteľnosti

Poistenie nehnuteľností

Zrejme čakáte, že tu nájdete kopec znejúcich fráz a certifikátov. Toto tu však nenájdete. Nezáleží na tom čo tu o sebe narozprávame, ale hlavne na tom čo dokážeme pre vás urobiť a ako vám vieme pomôcť.

Chcete vedieť viac?

Pozrite, ako pracujeme