Skip to content

O nás

LARES reality je mladou spoločnosťou, POMÁHAME a RIEŠIME potreby klientov pri PREDAJI / PRENAJME a KÚPE NEHNUTELNOSTI. 

Špecializujeme sa primárne a hlavne na lokalitu okres PRIEVIDZA, ale aj na lokality z celého kúta Slovenska. V o svojich aktivitách využívame znalosti a skúsenosti majiteľky a realitnej maklérky Ing. Ľudmily Gambošovej, ktorá na realitnom trhu pôsobí od roku 2015. Integrita, efektívnosť, miestné znalosti a odhodlanie dosiahnúť čo najlepší výsledok pre svojich klientov tvoria pevné základy našej práce.

Zrejme čakáte, že tu nájdete kopec znejúcich fráz a certifikátov. Toto tu však nenájdete. Nezáleží na tom čo tu o sebe narozprávame, ale hlavne na tom čo dokážeme pre vás urobiť a ako vám vieme pomôcť.

Lares reality a ľudia v nej pri svojej práci stavajú na 4 základných pilieroch

  • DOVERA – bez nej to nejde
  • KVALITA – je pre nás viac ako kvantita
  • PROFESIONALITA – na tej pracujeme každým dňom
  • ĽUDSKOŤ – to je u nás samozrejmosťou, sme ľudia, ktorí pri svojej práci zanechávajú ľudský rozmer a morálku

Naším CIELOM je poskytovať komplexné služby ohľadne predaja nehnuteľností a robiť svoju prácu tak, vďaka ktorej predáme nehnuteľnosti svojich klientov za vyššiu cenu, než by to zvládli oni sami, alebo ktokoľvek z bežných realitných maklérov.

Náš tím

Ľudmila Galambošová

Volám sa Ľudmila Galambošová, som mama dvoch úžasných detí, manželka, realitná maklérka a majiteľka realitnej kancelárie LARES reality. Celý svoj profesný život som prežila v regióne Prievidza.

Vyštudovala som Vysokú školu ekonomickú, odbor obchod a marketing, viac ako 25 rokov pôsobím v obchodnej sfére a skúsenosti na realitnom trhu zbieram od roku 2015, kedy som začínala v realitnej kancelárii, ktorá mi bola dobrou školou a za ktorú som jej vďačná.
„ Niekedy si veci plánujete a niekedy vám život prinesie iný príbeh“
Asi to každý raz zažil, inak to nebolo ani so mnou a mojím pôsobením vo svete realít.

V roku 2018 som stála pred rozhodnutím skončiť v realitách alebo vybrať sa vlastnou cestou. Vybrala som si možnosť zostať v realitách a vybudovať niečo vlastné mne a môjmu pohľadu na svet realít, a tak sa stalo a vznikla spoločnosť LARES reality, kde ľudia sú tí najdôležitejší. V súčasnosti stojím pevne na zemi, chápem kým som, viem kam smerujem a urobím všetko preto aby som svojou prácou a prístupom zlepšila vnímanie práce realitného makléra na Slovensku.

Máte záujem o čerstvé tipy?