Skip to content

O nás

Zrejme čakáte, že tu nájdete kopec znejúcich fráz a certifikátov. Toto tu však nenájdete. Nezáleží na tom čo tu o sebe narozprávame, ale hlavne na tom čo dokážeme pre vás urobiť a ako vám vieme pomôcť.

Naším CIEĽOM je poskytovať komplexné služby ohľadne predaja nehnuteľností a robiť svoju prácu tak, vďaka ktorej predáme nehnuteľnosti svojich klientov za vyššiu cenu, než by to zvládli oni sami, alebo ktokoľvek z bežných realitných maklérov.

Lares reality a ľudia v nej pri svojej práci stavajú na 4 základných pilieroch

 • DôVERA – bez nej to nejde
 • KVALITA – je pre nás viac ako kvantita
 • PROFESIONALITA – na tej pracujeme každým dňom
  – ĽUDSKOŤ – to je u nás samozrejmosťou, sme ľudia, ktorí pri svojej práci zanechávajú ľudský rozmer a morálku

A Čo na záver…..


„ Dobrý obchod je vtedy dobrý, keď sú spokojné všetky zúčastnené strany. „

Tomáš Baťa

Tešíme sa na Vás

Náš tím

Ľudmil Galambošová

Volám sa Ľudmila Galambošová, som mama dvoch úžasných detí, manželka, realitná maklérka a majiteľka realitnej kancelárie LARES reality. Viac ako 25 rokov pôsobím v obchodnej sfére a skúsenosti na realitnom trhu zbieram od roku 2015.

ČO ODO MŇA MOŽTE OČAKÁVAŤ

Fascinujeme ma práca s ľuďmi. Pomáham klientom na ich životnej ceste zmeny bývania, počúvam ich plány, ciele a možné cesty a som pripravená im v tejto zmene byť pevnou oporou. Za čo som sa nikdy nehanbila a v čom som si bola ( a vždy budem ) na 100 percent istá boli moje schopnosti, kreativita a vôľa zamakať nad rámec požadovaného.

 AKÝMI PRAVIDLAMI SA RIADIM PRI SPOLUPRÁCI  

 • Musíme si sadnúť: pri spolupráci si musíme sadnúť po ľudskej stránke, musíme si rozumieť a dôverovať
 • Som náročná na seba a budem aj na vás, očakávam, že moji klienti budú mať na moju prácu vysoké nároky. Tak to ma predsa byť. Aj ja mám svoje požiadavky na svojich klientov. Chcem plynulú komunikáciu a jasnú požiadavku, len tak sa posunieme vpred.
 • Makám aj do tmy. Tí ktorí ma poznajú, vedia že odhodlanie veľa pracovať a zamakať aj nad rámec mojich povinností mi nechýba. Prečo_? Lebo svoju prácu mám rada. A kedy_? Keď to vie oceniť klient.
 • Keď niečo neviem, netvárim sa ako majstre sveta. Pokiaľ v rámci mojej práci nedokážem spraviť veci na takej úrovni, akú od seba sama vyžadujem, nemám problém odporučiť vám inú cestu riešenia, inú firmu, inú osobu na spoluprácu.

 KTO NIE SOM:  a to neznamená, že mám na háku, tvorím zmysluplnú prácu a férovým prístupom ku klientovi sa snažím prispieť k tomu najlepšiemu výsledku

 • nie som NAJLEPŠÍ REALITNÝ MAKLÉR, ale hľadám spôsob ako urobiť veci lepšie, vrátane seba. Nikto z nás neovláda všetko a preto sa neustále rozvíjam a učím. Som zodpovedná, nadšenie a empatia mi nechýba, pre každého mám osobitý prístup a ku každému obchodu pristupujem s pokorou
 • nie som EXPERT a ANI JEDNIČKA NA TRHU, ale skúsená a mnohými zrealizovanými obchodmi ostrieľaná maklérka, s potrebným vzdelaním a profesionálnym prístupom a každý zrealizovaný obchod mi dáva nové skúsenosti a nové pohľady
 • nie som AGRESÍVNY VYJEDNÁVAČ, ale pri uzatvorení obchodu sa riadím pravidlom –„ dobrý obchod ja vtedy dobrí, keď sú spokojné všetky zúčastnené strany

ČO MA NAJVIAC TEŠÍ: moje dve usmiate deti, pokojné rána, dobrá káva, naša slovenská príroda, dobrá kniha a dobrí ľudia.

Toľko tak o mne. Veď ktovie, možno sa raz stretneme.

Ľudmila Galambošová

Máte záujem o čerstvé tipy?