3 izbový byt s dobrou energiou, ul. Dúbravská 8, Prievidza

934/8, Dúbravská, Necpaly, Prievidza, okres Prievidza, Trenčiansky kraj, Západné Slovensko, 971 01, Slovensko
Na predaj Predané
934/8, Dúbravská, Necpaly, Prievidza, okres Prievidza, Trenčiansky kraj, Západné Slovensko, 971 01, Slovensko

Prehľad

 • Byt
 • Typ nehnuteľnosti
 • 3
 • Izby
 • 1
 • Kúpeľňa
 • 72
 • m2

Popis

…….prečo má byt prívlastok, byt s dobrou energiou ? Jednoducho preto, lebo to tak cítim. Byt bol tvorený majiteľmi s láskou a jednoducho ich rukopis to na byte zanechal.

Viac ako 70 m2, k tomu loggia, komora a pivnica a orientácia kuchyne s loggiou a obývačky do vnútrobloku. Byt sa nachádza v cípe bytového domu a ťaží z naprostého minima susedov. Vaše deti môžu dupať kľudne aj do polnoci, pod vami ich totiž nikto nebude počuť. Umiestnenie na prvom poschodí v žiadnom prípade neznamená prízemie, úroveň je totiž značne nad úrovňou okolitého terénu, o 2 ramená schodiska, teda 1 celé podlažie. A že byty na prvom poschodí sú chladné, tu to iste neplatí, pod bytom sú pivnice, ktorých stropy sú zateplené ako aj bytový dom.

 

DISPOZÍCIA BYTU: pôdorys máte priložený vo fotodokumentácii vo fotkách, byt s úžitkovou plochou 72,17 m2 disponuje 3 nepriechodnými izbami a príslušenstvom – chodba, kuchyňa, loggia, kúpeľňa, toaleta, komora a pivnica, umiestnená v suteréne domu. Takže úložného a odkladacieho priestoru je tu viac ako dosť. Komora sa nachádza na vonkajšej chodbe hneď vedľa bytu. Čo by to bol za plnohodnotný byt, keby ste si nemohli vychutnať šálku kávy na vlastnom balkóne. Ten je naviac orientovaný z kuchyne do zeleného vnútrobloku na východnú stranu ako aj obývacia izba, ktorá je najväčšou izbou v byte. Spálňa a detská izba je orientovaná na západ do ulice, viac menej nejedná sa o vyťaženú rušnú ulicu, ulica slúži ako obslužná komunikácia obyvateľom bytového domu

Pri vstupe do bytu vás privíta veľkorysá chodba , ktorá je centrom celého bytu. Hneď oproti, za priečkou máme dvoje dverí – jedny vás privedú do samostatnej murovanej kúpeľne  s rohovou vaňou a tie druhé do toalety. Po pravej strane máme kuchynskú a obývaciu časť.. Kuchynská časť poskytuje komfort nie len pri varení ale aj pri stolovaní a priami výstup na loggiu z kuchyne ocení každá gazdiná a jeho tehlový vnútorný obklad dodá takú dobrú atmosféru nie len pri pohári vína. Obývacia časť  je tou najväčšou izbou a dvojkrídlovými dverami je prepojená s chodbou a je doménou celého bytu. Ďalšie 2 izby  sú po ľavej strane orientované na západ, čo v kombinácii s umiestnením bytu na 1. poschodí označuje byt, ktorý sa konečne v lete nebude prehrievať. Okrem orientácii bytu, môžete oceniť aj 1. poschodie, ktoré nie je príliš nízke ( pod bytom sú pivnice ) takže bezpečie bývania je zaručené a nie je ani príliš vysoko. Vybehnete pár schodov a ste v byte, nepotrebujete použiť ani výťah.

 

REKONŠTRUKCIA BYTU: prebehla postupne pred niekoľkými rokmi a tá posledná a najväčšia v roku 2017, kedy sa majitelia  pustili do vybudovania novej murovanej  kúpeľne, tá je samostatná s rohovou vaňou, zníženými stropmi, s bodovým osvetlením a s obkladmi až po strop, svoje miesto tu má aj práčka. Kúpeľňa a samostatná toaleta má nové interiérové biele dvere vo vintage štýle. V tom istom roku bola zrekonštruovaná aj kuchyňa, bola osadená priestranná kuchynská linka do tvaru L, s množstvom ukladacieho priestoru a so vstavanými spotrebičmi, čo by to bola za kuchyňu bez umývačky riadu. A že tehlový obklad má svoje čaro, uvidíte sami. A keď sa prerába tak sa prerába, podlahy, interiérové dvere, vodoinštalácia a čiastočne elektroinštalácia. V izbách ju treba ešte dotiahnuť, ale určite to nie je nutné, nakoľko bytový dom nemá veľa rokov za sebou a problémy tu nikdy neboli. A nová ističová skrinka utiahne veškerú techniku. Bezpečnostné dvere sú zárukou, že sa ku vám len tak niekto nedostane, ani susedia, ktorí sú síce moc milí. V spálni a v detskej izbe sú osadené vstavané skrine, ktoré tu samozrejme zostávajú ako aj ostatné vybavenie a zariadenie bytu.

A prečo sa byt predáva_? Jednoducho preto, lebo život píše iný príbeh ako by sme chceli.

 

BYTOVÝ DOM:  bytový dom je 8 poschodový, s  výťahom, zateplený, plastové vchodové dvere a rekonštrukciou prešla aj strecha.. Parkovanie je verejné pred a za bytovým domom.

Správca bytového domu je spoločnosť OSBD.

Platby za služby spojené s bývaním má súčasná trojčlenná rodina nadstavené na sumu 200,- Eur.

Byt je k dispozícii ihneď

K dispozícii máme vypracovaný znalecký posudok ( 7/2022) – 112.000,- Eur, ktorý vieme poskytnúť budúcemu kupujúcemu, pokiaľ by na kúpu bytu chce riešiť hypotekárny úver a tak isto vieme zabezpečiť bezplatné služby nášho hypotekárneho špecialistu

Veľkým benefitom tohto bytu je LOKALITA / ul. Dúbravská, sídlisko Necpaly. Škola, škôlka je od bytu vzdialená 5 minút pešo, takže nemusíte sa báť pustiť vaše dieťa do školy po čase aj samé. Uzavreté detské ihrisko v tesnej blízkosti, o ktoré sa stará mesto. V tejto lokalite máte po ruke  lekáreň, potraviny, predajňu miestnej pekárne Duke, predajňu miestneho mäsiarstva Borko, no a v neposlednom rade 5 minút pešo za hlavnou cestou nákupné centrum STOP SHOP – Obi, Decodom, Jysk, Kaufland,..

…. A hlavne je to sídlisko plné zelene s možnosťou vychádzok do okolitej prírody.

Ak sa chcete dozvedieť o tomto byte viac informácii a presvedčiť sa o jeho dobrej energii volajte, píšte 0917 114 229 Ing Galambošová Ludmila/ LARES reality , prípadne si dohodneme osobnú obhliadku.

Dokumenty nehnuteľnosti

Dizajn bez názvu
 • Adresa Dúbravská 8
 • Mesto Prievidza
 • Štát/kraj Slovensko
 • PSČ 97101
 • Krajina Slovensko

Podrobnosti

Updated on 4 februára, 2023 at 9:47 am
 • Rozloha: 72 m2
 • Izby: 3
 • Kúpeľňa: 1
 • Typ nehnuteľnosti: Byt
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

Podobné inzeráty

Compare listings

Compare
Ľudmila Galambošová
 • Ľudmila Galambošová