Útulný 3 izbový byt. Zapotôčky, J. M. Hurbana, Prievidza

828/7, J. M. Hurbana, Staré mesto, Prievidza, okres Prievidza, Trenčiansky kraj, Západné Slovensko, 971 01, Slovensko
Na predaj Predané
828/7, J. M. Hurbana, Staré mesto, Prievidza, okres Prievidza, Trenčiansky kraj, Západné Slovensko, 971 01, Slovensko

Video

Prehľad

 • Byt
 • Typ nehnuteľnosti
 • 3
 • Izby
 • 1
 • Kúpeľňa
 • 64
 • m2

Popis

Bývanie v meste má kľúčovú výhodu v prepojenosti s jeho občianskou vybavenosťou. No a ak natrafíte na lokalitu, ktorá svojou polohou má FAKT Že všetko po ruke, tak si môžete užívať pohodový mestský život so všetkými jeho výhodami.

Jednou z takýchto lokalít v Prievidzi, sídlisko Zapotôčky, ktoré poskytuje komfortný mestský život so všetkým všade ( kto tu raz býval, alebo vyrastal iste mi dá za pravdu )

Pohodlne sa usadte a pozrite si video BYTU, ktorý máme na predaj práve v tejto lokalite, aby ste si mohli urobiť o ňom obraz ešte pred obhliadkou, posielam link na video, prípadne si ho pozrite v spodnej časti:    https://www.youtube.com/watch?v=Tb428SHjadc

A práve  tu, na dobrej adrese, na ulici J. M. Hurbana máme na predaj 3 izbový byt. Nie je ulica ako ulica – jedná sa o slepú , nepriechodnú ulicu a cesta slúži len ako obslužná komunikácia pre obyvateľov bytového domu, kde sa byt nachádza. Takže hlučnú každodennú dopravu tu určite nečakajte.

BYT: útulnosť je pravdepodobne to najvhodnejšie slovo pre tento byt

Je ako na mieru ušitý pre mladý párik, proste niečo na osamostatnenie, alebo pre jednotlivca, ktorý hľadá kompromis medzi dvoj a trojizbovým bytom – väčší priestor a pekne zrenovovaný byt, kde sa môže ihneď nasťahovať.

REKONŠTRUKCIA BYTU: prebehla už pred niekoľkými rokmi, ale uvidíte sami, že byt je v stave kde nemusíte hneď sypať tisícky eur. Umakart tu nenájdete a pôvodné prvky, ako okná, podlahy, kuchynská linka a dvere tiež boli vymenené. Samozrejme, že byt môžete prispôsobiť svojim predstavám, ale pokiaľ nechcete hneď sekať, myslím že nemusíte.

 

DISPOZÍCIA BYTU: pôdorys máte priložený vo fotodokumentácii vo fotkách, byt s úžitkovou plochou 64 m2 disponuje 3 nepriechodnými izbami a príslušenstvom – chodba, kuchyňa, loggia, kúpeľňa, toaleta a 2 pivnice, umiestnené v suteréne domu. Je tak veľký, že pre 2 či 3 člennú rodinu poskytne útulné miesto pre spokojné životné obdobie.

Pri vstupe do bytu vás privíta veľkorysá chodba ( 9,6 m2), ktorá je centrom celého bytu. Hneď oproti máme dvojo dverí – jedny vás privedú do samostatnej murovanej kúpeľne ( 3,5 m2) s rohovou vaňou a tie druhé do toalety. Po ľavej strane máme kuchynskú a obývaciu časť orientovanú na SZ. Kuchynská časť ( 6,2 m2), je síce užšia s výstupom na loggiu, ale určite tu komfortne  tu navaríte. Obývacia časť ( 19 m2) je tou najväčšou izbou. Ďalšie 2 izby ( 11,5 m2) ( 9,2 m2) sú orientované do zeleného vnútrobloku na JZ, čo v kombinácii s umiestnením bytu na 1. poschodí označuje byt, ktorý sa konečne v lete nebude prehrievať. Okrem orientácii bytu, môžete oceniť aj 1. poschodie, ktoré nie je príliš nízke ( pod bytom sú pivnice ) takže bezpečie bývania je zaručené a nie je ani príliš vysoko. Vybehnete pár schodov a ste v byte, nepotrebujete použiť ani výťah.

 

BYTOVÝ DOM: sídlisko Zapotôčky je jedno s najmladších sídlisk v Prievidzi. Bytový dom bol postavený v roku…Bytový dom je zateplený, vchodové dvere sú tiež vymenené a o okolie domu sa príkladne starajú susedia.

Parkovanie: mnohí z vás mi dáte za pravdu, že na sídlisku Zapotôčky je  problém s parkovaním, ale nie je ulica ako ulica. Bytový dom sa nachádza v slepej, nepriechodnej ulici, ako som už v úvode spomenula a s parkovaním v tejto ulici, pokiaľ som tam bola a nebola som tam raz, som nemala nikdy problém. Takže parkovanie je možné pred bytovým domom. Za bytovým domom sa nachádza zelený vnútroblok.

Správca: OSBD

Mesačné náklady na bývanie: 160,- Eur/ 3 osoby

 

LOKALITA: na sídlisku Zapotôčky máte všetko po ruke a všade sa dostanete peši za pár minút

 • Škola, škôlka, zdravotné stredisko sú od bytu vzdialené 5 minút pešou chôdzou a po ceste sa môžete zastaviť v Supermarkete Jednota, ktorý máte za rohom bytového domu a pre čerstvé pečivo si môžete skočiť kúpiť do pekárničky kľudne aj v papučiach, tá je hneď oproti vchodu cez cestu
 • Predpokladám, že ak budete chcieť ísť na väčšie nákupy, vybehnete autom a to do Kauflandu, Lidla či Tesca je to cca 3 minúty autom a kľudne si môžete urobiť radosť v nákupných centrách Korzo, Obi ..tie po ceste určite zbadáte
 • A ak ste vášnivý športovec posilňovni je tu niekoľko, a ak trávite čas na bicykli tak oceníte novú cyklotrasu v priamej blízkosti
 • Centrum mesta, kde sú všetky úrady máte na dosah pešou chôdzou, cca 15 minút, a autobusovú zástavku za rohom domu

Proste lokalita, kde môžete čokoľvek nakúpiť, ísť na večeru, alebo len tak zájsť na dobré pivko.

 

Zhrnieme si to: mám tu pre vás 3 izbový byt na 1. poschodí v 7 poschodovom bytovom dome s výťahom na dobrej adrese. Byt pôsobí útulným a praktickým dojmom a svojou rozlohovou je vhodný pre 2 až 3 člennú rodinu. Byt je po niekoľko ročnej rekonštrukcii, predáva sa čiastočne zariadení a je k dispozícii ihneď. Svojou polohou je aj dobrým riešením pokiaľ hľadáte investičný byt, nájomníka tu iste rýchlo nájdete.

 

Príďte si pozrieť tento útulný byt. Som si istá, že sa vám bude páčiť minimálne tak, ako mne. Zavolajte mi, napíšte 0917 114 229 / galambosova@laresreality.sk určite sa vám ozvem a dohodneme si obhliadku.

 • Mesto Prievidza
 • Krajina Slovensko

Podrobnosti

Updated on 4 februára, 2023 at 9:46 am
 • Rozloha: 64 m2
 • Izby: 3
 • Kúpeľňa: 1
 • Typ nehnuteľnosti: Byt
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

Podobné inzeráty

Compare listings

Compare
Ľudmila Galambošová
 • Ľudmila Galambošová